Prezydent zajęty jest objazdem po kraju i wspieraniem ugrupowania, z którego się wywodzi ? namaszczenie prezesa zobowiązuje?

Szefowa rządu jeździ po kraju Pendolino i tłumaczy Polkom i Polakom, że wcale nie jest źle i że będzie jeszcze lepiej.

Biskupi zajmują się przepraszaniem byłego prezydenta i siebie nawzajem?

A niewinni ludzie siedzą w więzieniu.

Właśnie dlatego muszę zadziałać.

Nie jestem prezydentem ani premierem, jestem zwykłym posłem, do tego w opozycji do tego całego cyrku?

Ale to właśnie ja mogę teraz pomóc nagłośnić sprawę niewinnych ludzi; ludzi, którzy siedzą w więzieniu, chociaż na to nie zasłużyli.

Dlatego złożę mandat poselski po to, by na moje miejsce wszedł do Sejmu Andrzej Dołecki – lider stowarzyszenia ?Wolne Konopie?. To jego rodzice zostali zamknięci w więzieniu.

Państwo Dołeccy siedzą w areszcie za przewożenie 1 litra oleju konopnego dla chorej na raka trzustki matki. Za sprowadzenie litra oleju konopnego rodzicom Dołeckiego grozi od 3 do 15 lat więzienia (!!!), bo w myśl polskiego kodeksu karnego zbrodnią jest posiadanie czy przewożenie tego typu środków w takiej ilości.

Media powoli zaczynają nagłaśniać temat oleju konopnego i marihuany leczniczej, ale to wciąż za wolno, a w tej kwestii liczy się każda chwila.

Jedni ludzie cierpią siedząc w areszcie, inni z powodu potwornego bólu powodowanego nieuleczalnym nowotworem? a ani prezydent ani premier nie mają czasu na to, by pochylić się nad ich losem.

Kampania trwa.

Mam nadzieję, że ten mój symboliczny gest pozwoli nie tylko nagłośnić sprawę, ale realnie wpłynie na zmiany przepisów w tym kraju. To jedyny cywilizowany sposób, żeby nie cierpieli niewinni ludzie i żeby nie było dopalaczy.

Dlaczego są dopalacze?

Bo nie ma dostępu do koncesjonowanych narkotyków miękkich.

Facet od ?Mocarza? wychodzi za kaucją 10 tys. złotych, a ci Bogu ducha winni ludzie siedzą w więzieniu za przewożenie 1 litra oleju konopnego do celów medycznych.

Przecież to jest paranoja!

Musimy skończyć z karaniem niewinnych ludzi i zrobić porządek z prawdziwą mafią!

Trzymajcie kciuki!

Komentarze